RAMAZAN BEREKETİYLE GELDİ HALI YIKAMA FİYATI SADECE 9,90 TL

HİZMETLERİMİZ

Sancaktepe Özlem Halı Yıkama - Halı Yıkama Hizmeti


Halı Yıkama

Sancaktepe Özlem Halı Yıkama bu hijyen ve temizlik hizmetini size sunmayı görev edinmiştir. Hedifimiz sizin için en iyi hizmeti sağlamanın yanı sıra sizi ve çocuklarınızı ferah ve temiz bir eve kavuşturmaktır. Eviniz, her gün üzerinde yürüdüğünüz halıdan minyonlarca zararlı bakteri barındırıyor.

Gerekli tüm hijyen kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen Sancaktepe Özlem halı yıkama, sizlere sağlıklı ve temiz yaşam alanları sunuyor.

Sancaktepe Özlem Halı Yıkama - Koltuk Temizleme Hizmeti


Koltuk Temizleme

Sancaktepe Özlem Halı Yıkama aracılığı ile koltuklarınız en kısa sürede ve en uygun şekilde yıkanır ve ilk günkü haliyle tekrar kullanımınıza sunulur.

Koltuk ve yataklarınızda bulunabilecek zararlı bakterilerin ve daha zararlı oluşuların temizliği özenle tarafımızca temizliği yapılmaktadır. Siz de en uygun fiyatlara uzun süre temizliğin keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz.

Sancaktepe Özlem Halı Yıkama - Kuru Temizleme Hizmeti


Kuru Temizleme


İstanbul gibi bir metropolde yaşamanın zorluklarını biliyoruz. Bu sebepten vakit kaybına uğramadan en hızlı kuru temizleme hizmetini alabilmeniz için Bize Ulaşmanız Yeterli

Her özellikteki kıyafetleriniz için yararlanabileceğiniz kuru temizleme hizmetleri ile siz de hayatınızı çok daha konforlu bir hale getirebilirsiniz.

Sancaktepe Özlem Halı Yıkama - Perde Temizleme Hizmeti


Perde Temizleme


Bırakın perdeleriniz şımarsın!

Lekere düşman perdelerinize dost stor perdeleriniz özlenle yıkanıp dezenfekte edilip kurutulduktan sonra sararma renginde açılma kenarlarında tiftiklenme olmadan özel ambalajında evinize teslim edilir.

Farklı türdeki perdelerinize en uygun yıkama yöntemi ile temizlenmekte ve sizlere en yeni görüntüsü ile teslim edilmektedir.

Sancaktepe Özlem Halı Yıkama - Merdiven Temizleme Hizmeti


Merdiven Temizleme


Bina merdiveni temizliği, site içi temizlik ve bahçe temizliği bizim işimiz yılların tecrübesi ve uzman ekibimizle sizlerin hizmetinizdeyiz size bir telefon kadar yakınız daha fazla bilgi için bize ulaşın....

Daha sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşama imkanı elde etmek için sizde tarafımızdan temizleme hizmeti alabilrsiniz.

Sancaktepe Özlem Halı Yıkama - Depo Temizleme Hizmeti


Depo Temizleme


Çalışanlarının yoğun temposu ve üretim çeşitliliğine göre kirlenmeye daha açık olan fabrikalar ve depolama anları sürekli temizliğe ihtiyaç duyarlar.

Daha sağlıklı ve hijyenik bir ortamda çalışma imkanı elde etmeniz adına uzman kişiler tarafından depo temizleme hizmetleri sunulmaktadır. Düzenli olarak temizlenen depolar, daha huzurlu ve sağlıklı alanlarda çalışmanıza imkan tanıyor.