RAMAZAN BEREKETİYLE GELDİ HALI YIKAMA FİYATI SADECE 9,90 TL
Sancaktepe Özlem Halı Yıkama - Sancaktepe Halı Yıkama

HALI YIKAMA SÜRECİMİZ

Özlem Halı Yıkama - Evden Teslim Alma Aşaması

EVDEN TESLİM ALMA


Sancaktepe Özlem Halı Yıkama, Halılarınızı ücretsiz servis ile size uyan vakitlerde sizden teslim alıp en iyi halı yıkama sürecini başlatmış bulunur. Bu süreçde sizinle iletişime geçebileceğimiz bilgileri sizden talep edeceğiz. Bu bilgiler ile halılarınız hem kaybolma riski ortadan kalkerken hem de halılarınız diğer halılardan ayırt edilmesi ve sizin için halılarınız durumunu takip etmenizi sağlar.

1. Aşama
Özlem Halı Yıkama - Yıkamaya Hazırlık Aşaması

YIKAMAYA HAZIRLIK


Sizden halılarınızı aldıktan sonra halılarınızın üzerindeki toz, hav ve diğer yabancı maddeler olabilmekte bu maddeleri özenle halılarınızdan arındırtıktan yıkamaya hazırlandırmış bulunmatayız.

2. Aşama
Özlem Halı Yıkama - Yıkama Aşaması

YIKAMA


Sancaktepe Özlem Halı Yıkama olarak halılarınızı tam otomatik teknojinin el verdiği bütün imkanları sahip en steril ve hijyenik bir şekilde halılarınızı tek tek kontrol edildikten sonra son teknojiye sahip olan otomatik halı yıkama makineleri ile size kaliteli halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

3. Aşama
Özlem Halı Yıkama - Sıkma Aşaması

SIKMA


Halılarınız yıkandıktan sonra halılarınız içinde kalan suyun atılması ve sıkma makinesine duru su ile halılarınız tekrar durulandıktan sonra kurutma işlemine hazırlanmış olur.

4. Aşama
Özlem Halı Yıkama - Kurutma Aşaması
Özlem Halı Yıkama - Kurutma Aşaması

KURUTMA


Halılarınızın sıkma işlemi sona erdikten sonra halılarınız 60° bulunan dış etkenlerden arınmış hijyenik kurutma odamızdaki yerini alır. Bu odada 12 saat kurutma işlemi görür bu aşamada herhangi bir dış etkenden etkilenmez (yağmur,kar,soğuk vb.) kurutma işleminden sonra tamamı ile halı üzerinde bakterilerden arınmış olup kalite kontrol ve paketleme işlemine hazır olur.

5. Aşama
Özlem Halı Yıkama - Paketleme Aşaması
Özlem Halı Yıkama - Paketleme Aşaması

PAKETLEME


Bu aşamada ise yıkama ve kurutma işlemi bitmiş olan halılarınız kalite ve kontrol işleminden geçtikten sonra paketleme ve size teslim edilmeyi bekler.

6. Aşama
Özlem Halı Yıkama - Eve Teslim Aşaması

ÜCRETSİZ EVE TESLİM


Paketlenmiş halılarınız size uygun zamanlarda sizin belirlemiş olduğunuz vakit aralığında tamamiyle ücretsiz servis hizmeti ile evinize teslim edilir.

7. Aşama